26.02.2020
PL EN
21.09.2012 aktualizacja 21.09.2012

StRuNa szuka najlepszych kół naukowych

Fot. Fotolia Fot. Fotolia

Najlepsze działania kół naukowych, w tym projekty, konferencje i publikacje, będą nagrodzone w ramach ogólnopolskiego konkursu dla najlepszych kół naukowych i organizacji studenckich StRuNa. Zgłoszenia można przesyłać do 18 października.

W konkursie organizowanym przez fundację "Fundusz Pomocy Studentom", najbardziej prestiżową kategorią jest "Projekt Roku 2012". Poza tym nagrody przyznane będą w kategoriach: koło, wyprawa, publikacja, konferencja, sponsor oraz opiekun.

Nagrodzone mogą zostać projekty i działania, które w całości lub w istotnej części zostały zrealizowane między 1 października 2011 roku a 30 września 2012 roku.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja koła naukowego (lub innej organizacji studenckiej realizującej projekty naukowe) oraz projektu w katalogu www.StRuNa.edu.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 18 października, do godziny 23.59.

Każde zgłoszenie, po weryfikacji formalnej, zostanie przekazane jury, które oprócz wniosku oceni informacje na temat koła znajdujące się w katalogu.

W jury konkursu StRuNa zasiada 21 osób – wykładowców akademickich, członków organizacji pozarządowych, byłych członków kół naukowych.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w listopadzie w Warszawie.

PAP - Nauka w Polsce

lt/ agt/

Copyright © Fundacja PAP 2020