20.06.2019
PL EN
08.02.2013 aktualizacja 08.02.2013

Na facebooku rusza nasz zimowy konkurs fotograficzny

Szeroko pojęta zimowa przyroda - to temat kolejnej odsłony naszego facebookowego konkursu fotograficznego. Rozpoczynamy siódmą edycję zabawy, która za każdym razem cieszy się coraz większym powodzeniem odbiorców Nauki w Polsce. Tym razem na Wasze zdjęcia czekamy do 20 marca. Nagrodą dla zwycięzcy będzie nowoczesny tablet.

Od 9 lutego na funpage’u Nauki w Polsce dostępna będzie specjalna aplikacja, za pośrednictwem której będziecie mogli zamieszczać zdjęcia konkursowe. Do udziału zapraszamy wszystkich - wystarczy polubić nasz profil na facebooku, wyrazić zgodę na pisanie po swojej tablicy i przesłać jedną, wykonaną przez siebie fotografię (uczestnicy muszą zadeklarować, że nie naruszają praw autorskich innych osób). W przypadku zgłoszenia większej liczby zdjęć, pod uwagę brane będzie tylko to, które zgłosiliście jako pierwsze.

Tematem przewodnim najnowszej edycji jest zimowa przyroda. Macie więc duże pole do popisu. Czekamy na fotografie oszronionych drzew, zamarzniętych jezior, ucztujących w karmnikach sikorek i saren przy paśnikach. Rośliny, zwierzęta, zjawiska atmosferyczne - wszystko jest dozwolone; ważne, aby było ukazane w wersji zimowej.

Wszystkie nadesłane propozycje, spełniające warunki opisane w regulaminie, zostaną opublikowane w galerii konkursowej, gdzie każdy będzie mógł je oglądać i oddawać na nie swoje głosy.

Zdobywcę nagrody głównej - nowoczesnego tabletu VIDO N70S - wybierze jury redakcyjne. O przyznaniu drugiej nagrody zdecydujecie Wy sami. Autor zdjęcia, które zbierze największą liczbę głosów na facebooku, otrzyma pendrive’a Patriot Rage XT USB 3.0 o pojemności 32GB oraz pakiet gadżetów reklamowych Nauki w Polsce.

Poza dwiema głównymi nagrodami jury redakcyjne wyróżni 10 zdjęć, które po zakończeniu konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Ich autorzy oraz osoby, których prace zajmą miejsca od 2. do 7., także otrzymają od nas upominki.

Na głosowanie i zamieszczenie zdjęć macie czas do 20 marca. Wyniki ogłosimy do 30 marca.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PAP - Nauka w Polsce

kap/ agt/

Copyright © Fundacja PAP 2019