15.12.2019
PL EN
25.03.2013 aktualizacja 25.03.2013

Warsztaty z pisania wniosków o granty Marie Curie

Warsztaty z pisania wniosków na otwarty konkurs grantowy Marie Curie Intra-European Fellowships organizuje 10 kwietnia w Warszawie Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE (KPK).

Naukowcy zainteresowani wyjazdami badawczo-szkoleniowymi do europejskich instytucji lub przedsiębiorstw prowadzących badania mogą skorzystać z darmowych szkoleń dotyczących spraw formalnych.

Szkolenia są adresowane do osób mających minimum 4 lata doświadczenia w prowadzeniu badań (liczone od momentu uzyskania tytułu magistra) lub stopień doktora. Prowadzone badania mogą dotyczyć wszystkich dziedzin nauki.

Rejestracja na warsztaty z pisania wniosków prowadzona jest za pośrednictwem strony http://www.kpk.gov.pl/aktualnosci/imprezy/index.html. W przypadku dużego zainteresowania szkolenie organizowane przez KPK zostanie powtórzone.

Grant Marie Curie Intra-European Fellowships przyznawany jest na wyjazd do dowolnego kraju UE lub stowarzyszonego z 7PR. Nie można go realizować w kraju, w którym naukowiec mieszkał dłużej niż rok w ciągu ostatnich trzech lat.

Ostatnie konkursy na wyjazdowe granty indywidualne Marie Curie dla naukowców w 7. Programie Ramowym ogłosiła Research Executive Agency. Wnioski można składać do 14 sierpnia.

Więcej informacji na temat grantów Marie Curie w serwisie Nauka w Polsce tutaj.

PAP – Nauka w Polsce

kol/ agt/

Copyright © Fundacja PAP 2019