Strona główna Aktualności

Konkurs na ambasadora Erasmusa+

08.06.2017 Imprezy naukowe, Popularyzacja nauki

Fot. Fotolia

Osoby, które rozwinęły skrzydła dzięki programom Erasmus, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Comenius, Młodzież w działaniu oraz Erasmus+ mogą zostać ambasadorami programu Erasmus+. Do 20 czerwca wszyscy chętni mogą pochwalić się swoim sukcesem poprzez inspirującą fotorelację, krótki film lub felieton.

W konkursie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji „Zostań ambasadorem Erasmusa+!” mogą wziąć udział studenci, nauczyciele, trenerzy młodzieżowi, a nawet seniorzy zaangażowani w unijne programy edukacyjne. Poszukiwane są osoby, które dzięki zrealizowanym projektom rozwinęły swoje kompetencje, odniosły sukces na rynku pracy, samodzielnie realizują inspirujące pomysły lub jako lokalni liderzy działają na rzecz społeczności i motywują innych do działania.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy opowiedzieć swoją historię w materiale tekstowym, pokazać ją na filmie lub zobrazować zdjęciami. Prace należy zgłosić do 20 czerwca br., wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://upload.frse.org.pl i wpisując w okienko e-mail odbiorcy adres: ambasador@frse.org.pl.

 

Na autorów najlepiej przedstawionych historii czekają nagrody. Wybrane osoby wezmą udział w prestiżowych wydarzeniach edukacyjnych, udzielą wywiadu kwartalnikowi „Europa dla Aktywnych”, a najciekawsze relacje zostaną opublikowane w albumie 30-lecia programu Erasmus.

 

Każdego roku w unijnych projektach edukacyjnych uczestniczą tysiące osób. W Polsce w ciągu 18 lat z programu Erasmus i jego następcy programu Erasmus+, skorzystało 240 tys. osób.

 

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://erasmusplus.org.pl/30lat/#ambasador

 

PAP – Nauka w Polsce

 

kol/ ekr/

Tagi: erasmus
Podziel się
Ocena: 0 głosów

LogowanieNie pamiętam hasła

Rejestracja

Komentarze: 0
Skomentuj Zobacz wszystkie  

Uwaga Redakcje!

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w serwisie "Nauka w Polsce" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

 

PAP S.A. zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - www.naukawpolsce.pap.pl. W przypadku portali społecznościowych prosimy o umieszczenie jedynie tytułu i leadu naszej depeszy z linkiem prowadzącym do treści artykułu na naszej stronie, podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym. 

 

Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów video.

 

Informacje tekstowe z kategorii "Świat" można pozyskać odpłatnie abonując Serwis Nauka i Zdrowie PAP. Serwis ten zawiera ponadto wiele innych najnowszych doniesień naukowych z zagranicy oraz materiałów dotyczących szeroko rozumianej problematyki zdrowotnej. 

 

Informacje na temat warunków umowy można uzyskać w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta PAP, tel.: (+48 22) 509 22 25, e-mail:  pap@pap.pl

 

Informacje o przedruku artykułów z Serwisu Nauka w Polsce, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: naukawpolsce@pap.pl

 

 

Najpopularniejsze materiały

więcej

Książka

"Bagdad. Miasto pokoju, miasto krwi" - różne oblicza irackiego miasta "Bagdad. Miasto pokoju, miasto krwi" - różne oblicza irackiego miasta

Intelektualny i naukowy motor świata, a przy tym miasto, które imponowało przepięknymi i mądrze zorganizowanymi rozwiązaniami architektonicznymi... Opinię godną starożytnej Aleksandrii czy mitycznej Atlantydy miał ponad tysiąc lat temu Bagdad, dziś kojarzony z chaosem i zamachami.

Więcej

Myśl na dziś

Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii. Georg Wilhelm Friedrich Hegel
Georg Wilhelm Friedrich Hegel

Nasz blog

Rektorzy, naukowcy! Doceńcie rolę popularyzacji! Rektorzy, naukowcy! Doceńcie rolę popularyzacji!

Rola komunikacji naukowej na polskich uczelniach wciąż nie jest dostatecznie doceniona. Ani przez naukowców, ani przez władze uczelni. Zdawałoby się, że prezentowanie osiągnięć naukowców to zadanie biur prasowych. Te jednak często mają ustalone zupełnie inne priorytety.

Więcej

Tagi

-->