Strona główna Aktualności

Konkurs na ambasadora Erasmusa+

08.06.2017 Imprezy naukowe, Popularyzacja nauki

Fot. Fotolia

Osoby, które rozwinęły skrzydła dzięki programom Erasmus, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Comenius, Młodzież w działaniu oraz Erasmus+ mogą zostać ambasadorami programu Erasmus+. Do 20 czerwca wszyscy chętni mogą pochwalić się swoim sukcesem poprzez inspirującą fotorelację, krótki film lub felieton.

W konkursie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji „Zostań ambasadorem Erasmusa+!” mogą wziąć udział studenci, nauczyciele, trenerzy młodzieżowi, a nawet seniorzy zaangażowani w unijne programy edukacyjne. Poszukiwane są osoby, które dzięki zrealizowanym projektom rozwinęły swoje kompetencje, odniosły sukces na rynku pracy, samodzielnie realizują inspirujące pomysły lub jako lokalni liderzy działają na rzecz społeczności i motywują innych do działania.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy opowiedzieć swoją historię w materiale tekstowym, pokazać ją na filmie lub zobrazować zdjęciami. Prace należy zgłosić do 20 czerwca br., wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://upload.frse.org.pl i wpisując w okienko e-mail odbiorcy adres: ambasador@frse.org.pl.

 

Na autorów najlepiej przedstawionych historii czekają nagrody. Wybrane osoby wezmą udział w prestiżowych wydarzeniach edukacyjnych, udzielą wywiadu kwartalnikowi „Europa dla Aktywnych”, a najciekawsze relacje zostaną opublikowane w albumie 30-lecia programu Erasmus.

 

Każdego roku w unijnych projektach edukacyjnych uczestniczą tysiące osób. W Polsce w ciągu 18 lat z programu Erasmus i jego następcy programu Erasmus+, skorzystało 240 tys. osób.

 

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://erasmusplus.org.pl/30lat/#ambasador

 

PAP – Nauka w Polsce

 

kol/ ekr/

Tagi: erasmus
Podziel się
Ocena: 0 głosów

LogowanieNie pamiętam hasła

Rejestracja

Komentarze: 0
Skomentuj Zobacz wszystkie  

Uwaga Redakcje!

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w serwisie "Nauka w Polsce" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

 

PAP S.A. zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - www.naukawpolsce.pap.pl. W przypadku portali społecznościowych prosimy o umieszczenie jedynie tytułu i leadu naszej depeszy z linkiem prowadzącym do treści artykułu na naszej stronie, podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym. 

 

Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów video.

 

Informacje tekstowe z kategorii "Świat" można pozyskać odpłatnie abonując Serwis Nauka i Zdrowie PAP. Serwis ten zawiera ponadto wiele innych najnowszych doniesień naukowych z zagranicy oraz materiałów dotyczących szeroko rozumianej problematyki zdrowotnej. 

 

Informacje na temat warunków umowy można uzyskać w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta PAP, tel.: (+48 22) 509 22 25, e-mail:  pap@pap.pl

 

Informacje o przedruku artykułów z Serwisu Nauka w Polsce, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: naukawpolsce@pap.pl

 

 

Najpopularniejsze materiały

więcej

Książka

Inka o... Inkach - monumentalne dzieje państwa inkaskiego Inka o... Inkach - monumentalne dzieje państwa inkaskiego

Z historią, zwyczajami, życiem codziennym oraz religią Inków spisaną na pocz. XVII w. przez potomka hiszpańskiego konkwistadora i inkaskiej księżniczki można zapoznać się w monumentalnym tomie "O Inkach uwagi prawdziwe", który ukazał się nakładem Państwowego Instytutu Wydawniczego.

Więcej

Myśl na dziś

Stosunek pomiędzy nauką a myśleniem staje się autentyczny dopiero wówczas, gdy dostrzegamy przedzielającą je przepaść.
Martin Heidegger

Nasz blog

Dobry robot Dobry robot

Sztuczna inteligencja i roboty coraz śmielej wkraczają między ludzi. Aby zapobiec nieszczęściom i zapewnić komfortową pracę z maszynami naukowcy starają się nauczyć je moralności.

Więcej

Tagi