Strona główna Aktualności

Konkurs na ambasadora Erasmusa+

08.06.2017 Imprezy naukowe, Popularyzacja nauki, Popularyzacja, Wydarzenia

Fot. Fotolia

Osoby, które rozwinęły skrzydła dzięki programom Erasmus, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Comenius, Młodzież w działaniu oraz Erasmus+ mogą zostać ambasadorami programu Erasmus+. Do 20 czerwca wszyscy chętni mogą pochwalić się swoim sukcesem poprzez inspirującą fotorelację, krótki film lub felieton.

W konkursie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji „Zostań ambasadorem Erasmusa+!” mogą wziąć udział studenci, nauczyciele, trenerzy młodzieżowi, a nawet seniorzy zaangażowani w unijne programy edukacyjne. Poszukiwane są osoby, które dzięki zrealizowanym projektom rozwinęły swoje kompetencje, odniosły sukces na rynku pracy, samodzielnie realizują inspirujące pomysły lub jako lokalni liderzy działają na rzecz społeczności i motywują innych do działania.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy opowiedzieć swoją historię w materiale tekstowym, pokazać ją na filmie lub zobrazować zdjęciami. Prace należy zgłosić do 20 czerwca br., wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://upload.frse.org.pl i wpisując w okienko e-mail odbiorcy adres: ambasador@frse.org.pl.

 

Na autorów najlepiej przedstawionych historii czekają nagrody. Wybrane osoby wezmą udział w prestiżowych wydarzeniach edukacyjnych, udzielą wywiadu kwartalnikowi „Europa dla Aktywnych”, a najciekawsze relacje zostaną opublikowane w albumie 30-lecia programu Erasmus.

 

Każdego roku w unijnych projektach edukacyjnych uczestniczą tysiące osób. W Polsce w ciągu 18 lat z programu Erasmus i jego następcy programu Erasmus+, skorzystało 240 tys. osób.

 

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://erasmusplus.org.pl/30lat/#ambasador

 

PAP – Nauka w Polsce

 

kol/ ekr/

Tagi: erasmus
Podziel się
Ocena: 0 głosów

LogowanieNie pamiętam hasła

Rejestracja

Komentarze: 0
Skomentuj Zobacz wszystkie  

Uwaga Redakcje!

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w serwisie "Nauka w Polsce" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

 

PAP S.A. zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - www.naukawpolsce.pap.pl. W przypadku portali społecznościowych prosimy o umieszczenie jedynie tytułu i leadu naszej depeszy z linkiem prowadzącym do treści artykułu na naszej stronie, podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym. 

 

Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów video.

 

Informacje tekstowe z kategorii "Świat" można pozyskać odpłatnie abonując Serwis Nauka i Zdrowie PAP. Serwis ten zawiera ponadto wiele innych najnowszych doniesień naukowych z zagranicy oraz materiałów dotyczących szeroko rozumianej problematyki zdrowotnej. 

 

Informacje na temat warunków umowy można uzyskać w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta PAP, tel.: (+48 22) 509 22 25, e-mail:  pap@pap.pl

 

Informacje o przedruku artykułów z Serwisu Nauka w Polsce, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: naukawpolsce@pap.pl

 

 

Najpopularniejsze materiały

więcej

Książka

Geniusz po godzinach Geniusz po godzinach

Albert Einstein był geniuszem nauki - znanym i uwielbianym do tego stopnia, że stał się ikoną popkultury. Mogę się jednak założyć, że oprócz garści "najgrubszych" faktów przeciętny Polak wie o nim skrajnie niewiele. Książka "Jak wyobrażam sobie świat" pozwala skutecznie zwalczyć tę niewiedzę.

Więcej

Myśl na dziś

Dobrze zrozumiana nauka chroni człowieka przed pychą, gdyż ukazuje mu jego granice.
Albert Schweitzer

Nasz blog

Tabletka Matuzalema Tabletka Matuzalema

Naukowcy coraz lepiej poznają biologiczne podstawy starzenia; udaje im się nawet wydłużyć życie niektórych organizmów. Według autorów tych dokonań może to zaowocować nowymi terapiami i zwiększeniem liczby przeżywanych w zdrowiu lat. Według innych badań już dziś wiele w tym względzie można zdziałać dietą.

Więcej

Tagi