Strona główna Aktualności

Już wiemy w czyje ręce oddamy "Prezentacje naukowe"!

13.07.2017 Konkursy, Zdobądź książkę

Joanna Alvarez, Łukasz Przeniosło i Agnieszka Wołowiec - otrzymają podręcznik "Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik dla studentów, doktorantów i nie tylko" dr. hab. Piotra Wasylczyka. To ich uzasadnienie potrzeby posiadania książki spodobały nam się najbardziej.

Całej trójce gratulujemy i życzymy wielu fascynujących prezentacji!

 

Poniżej publikujemy nagrodzone uzasadnienia:

 

Łukasz Przeniosło:

 

Nie zawsze daję prezentacje. Ale kiedy to robię, denerwuję się, a po prezentacji z sali słychać tylko niezręczne pojedyncze klaski. Potrzebuję tej książki :)!

 

**********

 

Agnieszka Wołowiec:

 

Co prawda nie jestem naukowcem ani studentem, ale pracuję na uniwersytecie i zajmuję się promowaniem badań naukowych i szeroko pojętej nauki. Na co dzień pracuję z pracownikami naukowo-dydaktycznymi i wspieram ich w rozpowszechnianiu ich wiedzy. Myślę, że taka lektura mogłaby pomóc i mnie i im :)

 

**********

 

Joanna Alvarez:

 

Pracuję jako naukowiec w branży przemysłu lekkiego, często trywializowanego przez środowisko naukowe. Prezentacje badań lub osiągnięć w tej dziedzinie rzadko spotyka zachwyt. Sądzę, że książka pomoże we właściwej prezentacji osiągnięć badawczych.

 

 

 

PAP - Nauka w Polsce

Podziel się
Ocena: 0 głosów

LogowanieNie pamiętam hasła

Rejestracja

Komentarze: 0
Skomentuj Zobacz wszystkie  

Uwaga Redakcje!

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w serwisie "Nauka w Polsce" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

 

PAP S.A. zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - www.naukawpolsce.pap.pl. W przypadku portali społecznościowych prosimy o umieszczenie jedynie tytułu i leadu naszej depeszy z linkiem prowadzącym do treści artykułu na naszej stronie, podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym. 

 

Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów video.

 

Informacje tekstowe z kategorii "Świat" można pozyskać odpłatnie abonując Serwis Nauka i Zdrowie PAP. Serwis ten zawiera ponadto wiele innych najnowszych doniesień naukowych z zagranicy oraz materiałów dotyczących szeroko rozumianej problematyki zdrowotnej. 

 

Informacje na temat warunków umowy można uzyskać w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta PAP, tel.: (+48 22) 509 22 25, e-mail:  pap@pap.pl

 

Informacje o przedruku artykułów z Serwisu Nauka w Polsce, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: naukawpolsce@pap.pl

 

 

Najpopularniejsze materiały

więcej

Książka

Czy Ziemia to komputer? „Głęboka myśl” ponownie w księgarniach Czy Ziemia to komputer? „Głęboka myśl” ponownie w księgarniach

Wznowienia doczekały się kultowe książki Douglasa Adamsa, w których opisuje on m.in. „Głęboką myśl” - maszynę, której nazwę koncern IBM nadał swemu komputerowi szachowemu - Deep Thought.

Więcej

Myśl na dziś

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Adam Mickiewicz

Nasz blog

Planetarne zoo Planetarne zoo

Ciemne jak smoła, lekkie jak styropian czy pokryte szafirowymi chmurami – takie bywają badane w ostatnim czasie pozasłoneczne planety. Niektóre z nich mogą się okazać bardzo przydatne dla nauki.

Więcej

Tagi