Strona główna Aktualności

Już wiemy w czyje ręce oddamy "Prezentacje naukowe"!

13.07.2017 Konkursy, Zdobądź książkę

Joanna Alvarez, Łukasz Przeniosło i Agnieszka Wołowiec - otrzymają podręcznik "Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik dla studentów, doktorantów i nie tylko" dr. hab. Piotra Wasylczyka. To ich uzasadnienie potrzeby posiadania książki spodobały nam się najbardziej.

Całej trójce gratulujemy i życzymy wielu fascynujących prezentacji!

 

Poniżej publikujemy nagrodzone uzasadnienia:

 

Łukasz Przeniosło:

 

Nie zawsze daję prezentacje. Ale kiedy to robię, denerwuję się, a po prezentacji z sali słychać tylko niezręczne pojedyncze klaski. Potrzebuję tej książki :)!

 

**********

 

Agnieszka Wołowiec:

 

Co prawda nie jestem naukowcem ani studentem, ale pracuję na uniwersytecie i zajmuję się promowaniem badań naukowych i szeroko pojętej nauki. Na co dzień pracuję z pracownikami naukowo-dydaktycznymi i wspieram ich w rozpowszechnianiu ich wiedzy. Myślę, że taka lektura mogłaby pomóc i mnie i im :)

 

**********

 

Joanna Alvarez:

 

Pracuję jako naukowiec w branży przemysłu lekkiego, często trywializowanego przez środowisko naukowe. Prezentacje badań lub osiągnięć w tej dziedzinie rzadko spotyka zachwyt. Sądzę, że książka pomoże we właściwej prezentacji osiągnięć badawczych.

 

 

 

PAP - Nauka w Polsce

Podziel się
Ocena: 0 głosów

LogowanieNie pamiętam hasła

Rejestracja

Komentarze: 0
Skomentuj Zobacz wszystkie  

Uwaga Redakcje!

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w serwisie "Nauka w Polsce" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

 

PAP S.A. zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - www.naukawpolsce.pap.pl. W przypadku portali społecznościowych prosimy o umieszczenie jedynie tytułu i leadu naszej depeszy z linkiem prowadzącym do treści artykułu na naszej stronie, podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym. 

 

Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów video.

 

Informacje tekstowe z kategorii "Świat" można pozyskać odpłatnie abonując Serwis Nauka i Zdrowie PAP. Serwis ten zawiera ponadto wiele innych najnowszych doniesień naukowych z zagranicy oraz materiałów dotyczących szeroko rozumianej problematyki zdrowotnej. 

 

Informacje na temat warunków umowy można uzyskać w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta PAP, tel.: (+48 22) 509 22 25, e-mail:  pap@pap.pl

 

Informacje o przedruku artykułów z Serwisu Nauka w Polsce, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: naukawpolsce@pap.pl

 

 

Najpopularniejsze materiały

więcej

Książka

Polskie tłumaczenie jednego z najważniejszych źródeł o historii Egiptu Polskie tłumaczenie jednego z najważniejszych źródeł o historii Egiptu

Do odczytania hieroglifów w 1822 r. jego zapiski stanowiły jedno z najważniejszych źródeł na temat historii faraonów Egiptu. Ukazało się pierwsze polskie tłumaczenie tekstów pozostawionych przez Manethona - kapłana egipskiego, który żył ponad 2 tys. lat temu.

Więcej

Myśl na dziś

Jeśli starszawy, uznany naukowiec mówi, że coś jest możliwe, niemal z pewnością ma rację, lecz jeśli mówi, że to jest niemożliwe, najprawdopodobniej się myli.
Arthur Charles Clarke

Nasz blog

Rektorzy, naukowcy! Doceńcie rolę popularyzacji! Rektorzy, naukowcy! Doceńcie rolę popularyzacji!

Rola komunikacji naukowej na polskich uczelniach wciąż nie jest dostatecznie doceniona. Ani przez naukowców, ani przez władze uczelni. Zdawałoby się, że prezentowanie osiągnięć naukowców to zadanie biur prasowych. Te jednak często mają ustalone zupełnie inne priorytety.

Więcej

Tagi