04.12.2020
PL EN
15.09.2020 aktualizacja 15.09.2020

Inżynierowie przyszłości - we Wrocławiu i online

Fot. Fotolia Fot. Fotolia

Interaktywna konferencja i szkolenia w ramach „Forum Inżynierów Przyszłości" odbędą się 23 i 24 października - we Wrocławiu oraz na stronie internetowej fip.not.pl. Studenci kierunków technicznych dowiedzą się, jak rozpocząć swoją drogę zawodową. Przedstawiciele uczelni i przedsiębiorcy zastanowią się, jacy inżynierowie będą potrzebni społeczeństwu za 5, 10 i 15 lat.

Konferencja pod hasłem “Przyszłość na wyciągnięcie ręki” to wiele warsztatów, szkoleń, paneli dyskusyjnych oraz prelekcji. Eksperci zgromadzeni w Domu Technika NOT we Wrocławiu będą mówić o przemyśle 4.0, przedsiębiorczości, działalności studenckiej i społecznej oraz rozwoju osobistym. Szkolenia są certyfikowane, udział w nich, podobnie jak i w całej konferencji, jest płatny.

23 października wystąpienia zaproszonych gości odbędą się w Domu Technika NOT we Wrocławiu. Wszystkie osoby posiadające bilety, będą uczestniczyć w wydarzeniu na żywo. Między nieliczną publicznością zostaną umieszczone kamery, które będą na żywo transmitować wystąpienia dla uczestników online.

Organizatorzy zapewniają, że internauci będą mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu. Pytania i refleksje zgłaszane online zostaną przekazane prelegentom. Te pytania, które będą przesyłane w trakcie paneli dyskusyjnych, będą zadawane "na żywo".

Wszystkie szkolenia zaplanowane na 24 października odbędą się w formie zdalnej. Również do sieci zostanie przeniesiona sesja posterowa.

Partnerami konferencji są m.in. Ministerstwo Rozwoju, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Konferencja Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.

Więcej informacji na stronie: https://fip.not.pl oraz na portalu Facebook pod adresem https://www.facebook.com/fip.not/

PAP - Nauka w Polsce

kol/

Copyright © Fundacja PAP 2020