Zielonogórski uniwersytet oferuje bezpłatne studia podyplomowe

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego i Narodowy Bank Polski po raz czwarty uruchamiają bezpłatne studia podyplomowe „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro” dofinansowane przez Narodowy Bank Polski.

Studia skierowane są do osób z wyższym wykształceniem: absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, przedsiębiorców, nauczycieli ekonomii i pracowników administracji samorządowej.

Jak poinformowała PAP rzecznik uczelni Ewa Sapeńko, głównym celem projektu jest przekazanie uczestnikom studiów podyplomowych wszechstronnej wiedzy na temat procesu wymiany narodowej waluty oraz mechanizmów funkcjonowania strefy euro.

Zajęcia będą się odbywać w cyklu 14 spotkań sobotnio-niedzielnych, prowadzonych przez ekspertów z zakresu funkcjonowania strefy euro z wiodących ośrodków akademickich w Polsce, obejmujących od 10 do 15 godzin zajęć - wykładów i ćwiczeń.

Studia potrwają od października 2012 do czerwca 2013 r. Dokumenty można składać do 12 października. Dostępnych jest 60 miejsc.

PAP - Nauka w Polsce

mmd/ agt/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Warszawa, 18.09.2013. Siedziba Szkoły Głównej Handlowej w Alejach Niepodległości 162 w Warszawie. (rp/awol) PAP/Radek Pietruszka

    Naukowcy z SGH opracowali Indeks Cyfryzacji Przedsiębiorstw (ICP)

  • Fot. Adobe Stock

    Polski astronauta zrealizuje na ISS badanie psychologiczne przygotowane przez Uniwersytet Śląski

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera