10.12.2019
PL EN
27.03.2013 aktualizacja 27.03.2013

Zimowy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

Zima - przynajmniej ta astronomiczna - już się skończyła. Zakończył się także nasz zimowy konkurs fotograficzny. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Było ich w sumie 108, a wybór najlepszej okazał się naprawdę trudny.

Ostatecznie jury redakcyjne zdecydowało, że nagroda główna - tablet VIDO N70S - trafi do Rafała Kapicy, autora rewelacyjnego zdjęcia przedstawiającego walczącą o pożywienie wiewiórkę.

Nagrodę internautów, czyli pendrive Patriot Rage XT 32GB USB 3.0, otrzymuje zdobywca największej liczby Waszych głosów - Paweł Gajewy.

Jury wyróżniło także 10 osób, których prace zostaną opublikowane w Galerii Nauki w Polsce z podaniem imienia i nazwiska autora. Są to:

Patrycja Walczak

Tomasz Rożek

Łukasz Rycąbel

Jerzy Grzesiak

Tomek Dobosz

Viola Chmiel

Aneta Fil

Katarzyna Moskała

Andrzej Caputa

Tomasz Józef Kamiński.

Zgodnie z regulaminem upominki od serwisu Nauka w Polsce otrzymają także autorzy prac, które według liczby oddanych głosów zajęły miejsca od 2 do 7, a więc: Daniel Czepiżak, Judyta Bator, Tomasz Rożek, Anna Brzezińska, Joanna Bator i Jolanta Kura.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Już wkrótce kolejne edycje naszej zabawy.

PAP - Nauka w Polsce

kap/ mrt/

Copyright © Fundacja PAP 2019