24.09.2020
PL EN
28.11.2013 aktualizacja 28.11.2013

Brytyjskie szkoły i uczelnie zaprezentują się na Stadionie Narodowym

Brytyjskie szkoły i uczelnie zaprezentują swoją ofertę 7 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas targów „Education UK” organizowanych przez British Council. Osoby, które chcą uczyć się w Wielkiej Brytanii, będą wtedy mogły uzyskać niezbędne informacje.

Serwis PAP - Nauka w Polsce jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Odwiedzający będą się mogli dowiedzieć, jakie są kierunki studiów, wymagania, opłaty, egzaminy i programy stypendialne. Na targach obecni będą przedstawiciele i przedstawicielki brytyjskich uczelni, szkół zawodowych, szkół z internatem i szkół językowych - w sumie będzie to ok. 30 wystawców. Wśród nich będą m.in. przedstawiciele Cardiff University, City University London, Cranfield University, University College London czy University Of Greenwich.

Odwiedzający dowiedzą się także, jak wygląda nauka w podstawowych i średnich szkołach z internatem, oraz na jakie stypendia mogą liczyć polscy uczniowie. Przedstawiciele i przedstawicielki British Alumni Society podzielą się swoimi doświadczeniami.

Będzie również możliwość zapoznania się z ofertą egzaminów IELTS, niezbędnych do studiowania w Wielkiej Brytanii, oraz kursów językowych British Council.

Dla uczestników targów przygotowano szereg dodatkowych atrakcji: prezentacji, warsztatów i spotkań z absolwentami brytyjskich szkół i uczelni.

Targi "Education UK" odbędą się w sobotę, 7 grudnia, na Stadionie Narodowym w godzinach 11-18. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji pod adresem: www.britishcouncil.pl

PAP - Nauka w Polsce

lt/ agt/

Copyright © Fundacja PAP 2020